بعضی اوقات دوست دارم در قرون وسطا زندگی کنم ، حداقل در آنجا شما در هر پنج دقیقه با تبلیغات بمباران نمی شوید. سپس من طاعون ، تفتیش عقاید و کثیفی خیابان ها را به خاطر می آورم و آن را برای من می گذراند. اما من می خواهم با تمام آن تبلیغاتی که هنگام گشت و گذار در وب به من می گن خداحافظی کنم ، خلاصه اینکه تبلیغات ناخواسته را مسدود کنید.

اما صبر کنید! اگر من می دانم چگونه تبلیغات را در Google حذف کنم.

بله ، بله ، اکنون به یاد دارم. من می توانم تبلیغات را از هر وب سایت حذف کنم و تبلیغات گوگل را که به من علاقه ای ندارند مسدود کنم. آیا می خواهید من راز جادویی خود را با شما در میان بگذارم؟ خوب بخوانید

نحوه مسدود کردن تبلیغات اینترنتی
بیشتر مرورگرها قبلاً گزینه هایی برای حذف آزار دهنده ترین تبلیغات دارند. منظورم این است که البته آن افراد نفرت انگیز ظاهر می شوند. به عنوان مثال ، Chrome به طور پیش فرض پنجره های بازشو را مسدود می کند (می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این را در این لینک مشاهده کنید).

نکته اصلی در استفاده از مسدود کننده تبلیغات است. چندین ابزار از این نوع وجود دارد اما معروف ترین آن افزودنی AdBlock است که برای Chrome ، Mozilla ، Microsoft Edge ، Opera و Safari در دسترس است.

به دلیل تبلیغات (سایت هایی مانند رومه های دیجیتال) بسیاری از وب سایت ها زنده مانده اند و همین امر باعث شده است تا ورود برخی از افرادی که دارای انسداد تبلیغاتی هستند ، ورود برخی را ممنوع کند. نگران نباشید ، اگر خیلی علاقه مند به مشاهده محتوا هستید می توانید هر زمان که بخواهید مسدود کننده را غیرفعال کنید یا آن وب سایت را در لیست سفید قرار دهید.

تبلیغات بسیار آزار دهنده دیگری که در ایمیل های ما ظاهر می شود. برای مسدود کردن آن ، توصیه می کنم افزونه Webmail Ad Blocker را امتحان کنید ، قادر به از بین بردن تبلیغات در چندین سرویس دهنده ایمیل: Gmail ، Hotmail و Yahoo Mail.

به عنوان مثال ، اگر شما در رژیم غذایی مشابهی قرار دارید ، احساس نمی کنید تماشای آشپزی و دستور العمل ها یا غذا و نوشیدنی را ببینید. همچنین می توانید موضوعی را اضافه کنید که دوست دارید تبلیغات را ببینید.

همانطور که مشاهده کردید ، می توان از تبلیغات اینترنتی اجتناب کرد ، اگرچه باید به خاطر داشته باشید که این تنها راه زنده ماندن برخی سایت ها نیز هست. اگر یک وب سایت دارید ، به یاد داشته باشید که تبلیغات در سایت شما ممکن است ایده خوبی نباشد ، اما اگر تصمیم به انجام این کار دارید ، این نکات را برای تبلیغات در وب سایت خود بخوانید.

نحوه حذف تبلیغات موبایل
تبلیغات یک مشکل حتی بزرگتر در تلفن های همراه است ، که در آن اندازه صفحه نمایش خواندن بنرها را مشکل می کند. خوشبختانه ، در اینجا ما همچنین دارای مسدود کننده های تبلیغاتی هستیم. توصیه می کنم برنامه adblockplus.org را امتحان کنید.

نحوه حذف تبلیغات از Google
Google تبلیغاتی را که نشان می دهد بر اساس سابقه مرور شما انتخاب می کند. به عنوان مثال ، اگر اخیراً از یک وب سایت هتل بازدید کرده اید ، ممکن است تبلیغات مسافرتی را مشاهده کنید. اگر مخالف تبلیغات Google نیستید ، اگر فقط برخی از تبلیغات نیست ، می توانید تنظیمات برگزیده تبلیغات خود را در صفحه شخصی سازی Google Ads تغییر دهید.

در آن صفحه ، تحت عنوان موضوعات شما می توانید نوع تبلیغات را انتخاب کنید:

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

gfdsa12 مدرسه شاد فرش لطفی بلاگ مبلمان زیبا خورشید را بیدار کنیم دبستان فجر هفشجان کانکس | مدرن کانکس iClarified سایت مداحی